خريد پروفيل ،ميلگرد و آهن خريد پروفيل ،ميلگرد و آهن .

خريد پروفيل ،ميلگرد و آهن

ورق گالوانيزه چيست

هاي نازك بحث مي كنند و اين نشان دهنده آن است كه طول عمر و نحوه عملكرد لايه روي‏، براي مصرف كننده قابل اعتماد است.

دوام پوشش گالوانيزه

پوشش ايجاد شده از طريق گالوانيزه به دليل داشتن يك ساختار متالورژيكي خاص، داراي مقاومت مناسب در برابر صدمات مكانيكي، سايش و خوردگي خواهد بود.

محافظت در برابر صدمات محيطي به صورت اتوماتيك

پوششهاي گالوانيزه به دليل آنكه در فولاد نفوذ كرده و به عنوان كاتد عمل مي كنند، به همين دليل خواهد توانست مقاطع ريز موجود در روي سطح فولاد را در برابر صدمات محيطي و خورندگي، محافظت نمايند.

محافظت كامل

پوشش ايجاد شده مي تواند كليه نقاط و سطوح فولاد را اعم از گوشه ها، جاهاي كوچك و فرورفتگيها پر نموده و از خوردگي آنها جلوگيري كند. در اين زمينه هيچ پوششي بهتر از پوشش گالوانيزه عمل نخواهد كرد.

بازرسي آسان ورق گالوانيزه

پوشش گالوانيزه را به راحتي و بدون نياز با هيچ آزمايش مخربي و تنها از طريق چشم مي توان كنترل و بازرسي نمود. (در شرايط خاص كه نياز به ارائه تضمين براي كنترل كيفيت است، نياز به آزمايشهاي مخرب مي باشد.)

رسيدن به هدف در زمان كوتاه

در صورتي كه نياز باشد از ورق گالوانيزه در محل استفاده شود، در اين حالت نياز به صرف زمان براي آماده سازي سطح، رنگ كردن و يا بازرسي نخواهد بود .

 محافظت كامل توسط پوشش گالوانيزه

پروسه گالوانيزه وابسته به شرايط آب و هوائي نمي باشد.

[caption id="attachment_1280" align="alignnone" width="300"]ورق گالوانيزه چيست ورق گالوانيزه چيست[/caption]

گالوانيزه با روش غوطه وري گرم چيست ؟

فرايند خوردگي در مجاورت آب ، اكسيژن و ساير عناصر خورنده موجود در محيط ، كه بر سطح فولاد نفوذ مي كنند ، تشديد مي شود ،حباب هاي ناشي از زنگ زدگي سريعاً رشد كرده و زماني كه اين حباب ها مي تركند ،آثار زنگ زدگي بر سطح فولاد كاملا آشكار مي گردد و نياز به ترميم يا جايگزيني قسمت آسيب ديده (پوسته شده)مي باشد .

راه حل اين مشكل پوشش گالوانيزه مي باشد، كه از يك سري لايه هاي آلياژي روي- آهن در اندازه هاي مولكولي تشكيل شده ، كه بصورت متالورژيكي به سطح ورق مي چسبند و مانع از پيشروي سريع فرايند خوردگي شده و منجر به محافظت فولاد در برابر خوردگي مي شود.

براي مطالعه مطالب مرتبط ديگر در خصوص ورق گالوانيزه چيست ؟ و مشاهده جدول قيمت ورق گالوانيزه لطفا كليك فرماييد.


برچسب: قيمت ميلگرد، قيمت پروفيل، قيمت اهن، قيمت آهن، قيمت قوطي،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۶ بهمن ۱۳۹۶ساعت: ۱۱:۲۴:۱۷ توسط:سميرا رجبي موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :